O PROJEKCIE

Sylwia Wilk

Prywatnie żona, mama, pasjonatka uwielbienia. Od kilku lat prowadzi spotkania dedykowane kobietom: “Królewski Projekt – Zobacz Siebie na Nowo”

To weekendowe spotkania, by odkryć swoje podobieństwo w Bogu, swoją tożsamość i godność córki Boga, pragnienie głębokiej relacji z Bogiem wspaniałość i bogactwo Słowa Bożego, obdarowania i talenty, Boży plan na swoje życie, powołanie i misję do służby ludziom i kościoła.


Sylwia to przede wszystkim Boża córka, cudowna żona (jak twierdzi mąż)  i mama the best z opinii dzieci, a dla najbliższych jest aniołem osobą bardzo ciepłą na która zawsze można liczyć, o pięknym uśmiechu i życiu przenikniętym Duchem Świętym. To kobieta która zachwyca i z którą chce się przebywać. Rekolekcje które prowadzi są wspaniałym przeżyciem i trudno o nich zapomnieć.

Zapraszam Cię na niezapomniane trzy dni. Jeśli jesteś samotna, mężatka, szczęśliwa lub poraniona, szukająca czegoś więcej, pytająca, ciekawa to właśnie Kobieta Królewski Projekt jest dla Ciebie. Warto go przeżyć. Każda z nas może inna, ale to właśnie tutaj dowiadujemy się, że tak naprawdę niewiele się różnimy to tutaj odkrywamy przy dzieleniu się, wspólnej kawie i wieczornych rozmowach jak wiele nas łączy.

Rozalia – koordynator projektu

“Królewski Projekt – Zobacz Siebie na Nowo” organizowany jest w ramach

Do pozostałych projektów fundacji należą również: