Dąbrowica 2023

„Jest we mnie tak wiele, potrzebuje chwili ciszy, zamknięcia w pokoju z nim aby móc to poukładać. Ogromne pragnienie pobycia z Bogiem Ojcem sam na sam, w małym zamkniętym pokoju, w samotności.”

„Dziękuje Boże, za uwolnienie z siatki lęku, powołanie do Ewangelizacji, mogłam skupić się na Bogu, świadectwo innych kobiet

przekonywanie, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i to On mnie prowadzi, radość w sercu,spełnienie moich oczekiwań przed rekolekcjami, odpoczęłam”.

                                                                                Dorota

„Bóg w Tym czasie-oświecił mnie Jak czytać Pismo św, i nim się posługiwać. Oświecił, wzmocnił dużo ufności w Pana Jezusa. Nowa Misja w moim życiu”.

„Bóg dał mi odpocząć przy sobie, przypomniał o swojej miłości, uciszył emocje, przypomniał, jakie talenty mi dał, pragnienia. Umocnił przekonanie, że wciąż mnie prowadzi i mamy jeszcze wiele do zbawienia. Chwała Panu”.

„Doświadczyłam radości, odkryłam radość z każdej chwili życia. Dostałam moc i wiedze jak dalej żyć”.

„Dodał odwagi w podejmowaniu działania. Oczyścił moje serce z wyrzutów sumienia w sakramencie spowiedzi.

Pokazał drogę do samoakceptacji. Poczułam, że ja tez jestem dla Niego ważna. Utwierdził mnie w tym, że mnie kocha”

„Od jakiegoś czasu prosiłam Pana, aby odsłonił ciemne miejsca w moim sercu,  gdzie nie dopuszczam światłą, one mnie blokują.Na tych rekolekcjach stanęłam w prawdzie przed Bogiem  i przed sobą ,,A Prawda Was wyzwoli”Wierzę, że na Kobieta Królewski Projekt Prawdą jest Jezus Chrystus, te ciemne plamy zostały zniszczone i weszło tam światło”.

                                                                                        Hania

„Bóg pokazał mi co jest misją mojego życia. Mówił do mnie podczas adoracji, dostałam Słowo. Doświadczyłam Jego obecności, spotkania z cudownymi kobietami, które uświadomiły mi Jego działanie.Dodał mi odwagi i pokazał drogę, którą mama iść. Bóg sprawił, że poczułam się dobra, bo jak pojechałam na rekolekcje czułam się, źle fizycznie ( kołatowanie serca, skoki ciśnienia, złe samopoczucie).Chwała Panu!”.

„ Bóg pokazał mi na tych rek, że chce mojej wyjątkowości i niepowtarzalności, chce bym była źródłem a nie kopią. Pan zachęca mnie do pójścia dalej, oraz do odrzucenia lęku związanego z nowym powołaniem i jego pomysłami na moje życie. Pan pokazuje mi że mogę prowadzić królewski – święty styl życia”.

Bóg przemienia moje myślenie, uwalnia mnie od moich zniewoleń i lęków,otwiera mnie na ludzi, zabiera mi poczucie zaniżonej samooceny i nieakceptacji siebie,staję w prawdzie ze sobą samą. Chwała Panu”.

„Co Bóg zrobił dla mnie w tym czasie? Poznałam boże kobiety, upomniał się o czas dla siebie, przypomniał to co wcześniej słyszałam, przypomniał że jest moim ojcem, jest najważniejszy i troszczy się o mnie. Doświadczyłam Bożej miłości”

„ Zobaczyłam relację z mężem, tak z zewnątrz, co muszę, chcę poprawić i zmienić. Dał mi wewnętrzny pokój i pewność. Powoli zdejmuje uprzedzenia wobec innych osób”

„Co Bóg zrobił dla mnie w tym czasie?

Najbardziej uderzyła mnie rozmowa z księdzem podczas spowiedzi. Otworzyłam swoje serce, pełna pokoju którego doznałam podczas adoracji w Najświętszym Sakramencie. Byłam bardzo uwikłana w wielką sieć z której nie mogłam się uwolnić. Byłam Bardzo słaba, pełna grzechu i lęku. Pan Bóg – Tatuś powiedział do mnie Asiu jestem z Tobą, uwierz nie bój się, Ja bardzo Cię kocham. Ufaj Mi, Kocham Cie – oddaj mi siebie całą”

Dziękuję Sylwi.                                             
      Joanna

„ Pan Jezus pokazał mi jak ważne jest słuchanie Go, czytanie Słowa Bożego i wdrażanie w życie. Dzięki Panu Jezusowi i treściom rekolekcji poczułam że wystarczy że jestem. Moje życie ma wartość i wystarczy że jestem”.

„Bóg na tych rekolekcjach objawił mi swoje miłosierdzie, poszerzył moje granice, otworzył moje serce na słowo, dotknął mojego serca. Chcę być bardziej teraz i tu z tym kogo mam obok.”

„Zasiał we mnie, wyraz słowo – nie mogę o nim zapomnieć, ciągle wraca. Mam nadzieję że to początek.”