Bochnia

„ W czasie tych rekolekcji zrozumiałam, że aby Bóg mógł działać w moim życiu muszę najpierw uporządkować swoje życie, bo na roli pełnej chwastów” nie można siać i zbierać owoców. Zachwycił mnie swoim słowem, które można odczytywać na wiele sposobów, które mogą prowadzić przez życie, być wskazówkami i drogowskazami. Bóg działa i jest dobry zawsze. Obdarowuje nas ciągle a tylko szatan próbuje odebrać nam jego dary. Trzeba zakładać „Bożą zbroję” i walczyć  z nim. Muszę znaleźć w sobie wiele pokory, aby wypośrodkować między byciem królową a „nędzą” św. Faustyny.”

Iza


„Poszerzył moje serce. Sprawił że ufam mu całkowicie. Zakochałam się w nim bez pamięci. Zrozumiałam że z Nim wszystko jest możliwe. Pobudził do działania. Uzmysłowiłam sobie kim naprawdę jestem. Poczułam swoją godność dziecka Bożego. Sprawił, że zrozumiałam i przyjęłam to do serca,że jestem córką Króla. Sylwia stała się dla mnie inspiracją do działania. Zrozumiałam że mogę bardzo wiele. Poczułam się szczęśliwa, kochana, zrozumiana, odnowiona, piękna. Zrozumiałam że muszę bardzo pracować nad sobą. Jeszcze bardziej odczułam to, że chcę być święta. A najważniejsze jest to że Bóg jest ponad wszystkim.”

Basia


„ Co Bóg uczynił dla mnie w czasie tych rekolekcji?. Rozpalił we mnie pragnienie uzdrowienia w imię Jezusa. Pragnienie całkowitego zawierzenia i poddanie się jego woli. Życie słowem Bożym- słuchanie Boga .Pokazał mi Bóg jak pięknie jest życie z nim. Pragnienie uporządkowania swojego otoczenia. Zobaczyłam jak wielkim jestem tchórzem- opinia ludzi mnie zniewala”

Anna


„ Dał mi więcej siebie, przymnożył mi wiary, pewność że jestem jego dzieckiem, wszystko mogę! On jest ze mną. Poczucie piękna, godność. Patrzeć na siebie i innych z miłością.

Ela


„ Bóg pokazał,że jestem wartościową osobą, którą bardzo kocha. Wzrosła akceptacja do mojej osoby, wiem że wiele zaniedbań w moim życiu pochodziło z głupiego porównywania się z innymi osobami. Spróbuję odnaleźć swoją misję w życiu, szukać Bożego planu w codziennych zmaganiach i zaufać w pełni. Zrozumiałam również, ze muszę zacząć słuchać siebie, własnego serca i Bożych myśli a nie żyć i słuchać pod dyktando innych. Za wszystkie dni bardzo dziękuję i jestem wdzięczna Panu za moją obecność na tych rekolekcjach.”

Agnieszka


„Bóg wlał pokój w moje serce, otworzył mi oczy na to, ze w Bogu mogę wszystko, uświadomił mi, ze jestem królową, ponieważ jestem córką Boga, pobudził mnie do nieustającej pracy nad sobą, odsunął ode mnie moje lęki, rozbudził chęć poszukiwania talentów, za pomącą których będę mogła służyć innym, wskazał mi jakie są moje relacje z nim – Bogiem i z samą sobą.”

Beata


„ Co Bóg uczynił dla mnie na tych rekolekcjach? Zaprosił mnie tu, pomógł pokonać przeszkody żeby tu być, pozwolił wygrać walkę duchową w zmaganiu się z decyzją o uczestnictwie, pokazał nowy obraz córki Króla, otworzył na myślenie o kobiecości jako misji poza domem rodzinnym, zobaczyłam nowy kierunek działania. Z Bogiem wszystko jest możliwe.”

Agata


„ Bóg odnowił moją wiarę w uzdrowienie, zabrał ode mnie strach, pokazał mi jak mam wiele, pokazał mi wspaniałych ludzi, pokazał mi że nie jestem tylko mamą i żoną.”

Agnieszka


„Pogłębił moją wiarę, wiem że mogę go prosić o wszystko. Wprowadził ogromną radość w moje życie, pokój w sercu. Sprawił, że się wyciszyłam, myślałam tylko o sobie przez te dni a nie o najbliższych i planach na weekend. Wskazał mi grzechy i zaprowadził do konfesjonału, gdzie doznałam wewnętrznego oczyszczenia. Stałam się odważniejsza. Już wiem jak z nim rozmawiać, żeby wskazał mi moją drogę życia. Nauczyłam się, ze muszę słuchać bo Bóg do mnie mówi. Przestałam się martwić swoją pracą. Przebaczyłam sobie grzechy z przeszłości.”

Magda


„Pan Bóg uświadomił mi na nowo- kolejny raz, że robi rzeczy niemożliwe, nie ma granic- to we mnie są ograniczenia, to ja za mało chcę, to ja nie pragnę odważnie, to ja zrezygnowałam z marzeń. A Bóg chce mi dać bardzo dużo, tylko muszę to chcieć.”

Renata


„Uspokoił moje myśli, tęsknoty. Wlał w moje serce potężną moc i świadomość, ze mogę wszystko w tym który mnie umacnia. Przez Boga i z Bogiem mogę przezwyciężyć wszystkie trudności. Bóg przemienił moje serce i już wiem że mogę wszystkiemu podołać, wszelkim trudnością. Żyć dla Niego  i z nim w rodzinie, małżeństwie i w pracy. Kocham ludzi i jeszcze bardziej chcę im pomagać. Kocham Pana Jezusa, On jest dla mnie wszystkim. Jestem spokojna – ufam że słowa mojej modlitwy są wysłuchane. Tylko Bóg wie kiedy ma się spełnić moje pragnienie.”

Marta


„Bóg wzmocnił moją wiarę, że jest przy mnie, kocha mnie i może wszystko. Daje mi siłę i radość trwania przy nim i przekazaniu tej radości i mocy innym. Wszystkie trudności, które napotykam na swojej drodze jestem wstanie pokonać dzięki jego łasce, że ma plan na moje życie, który jest doskonały bo nikt jak on nie zna mnie i nie kocha tak bardzo jak On.”

Anna


„Bóg dał mi wiarę, nadzieję, siłę że mogę go prosić o wszystko, nawet o to co myślę że niemożliwe. Wiem że dam radę pomimo tego co spotyka moją rodzinę. Wiem że prędzej czy później moje dzieci będą zdrowe. Bóg dał mi czas dla siebie, dla przemyśleń i zastanowienia się nad sobą i swoim życiem.”

Iwona


„Bóg umocnił mnie w przekonaniu że nie powinnam go ograniczać ale dawać z siebie wszystko i robić wszystko o cokolwiek mnie poprosi, iść do przodu, nie stać w miejscu, wyjść ze strefy komfortu. Pokonywać wszelkie przeszkody i trudności jakie stawia mi na drodze szatan.  Nie byłam przekonana do tych rekolekcji, to Bóg mnie tu zaprosił. On dał mi misję, a diabeł próbował to wyrzucić z mojego myślenia serca i życia. Ale dziś przekonałam się i zrozumiałam że to Królewska Misja.”

Asia


„W czasie tych rekolekcji Bóg zaczął przemieniać moje serce. Sprawił, że zrozumiałam, że jestem Królową. Chcę stawać się lepszą królową każdego dnia. Chcę codziennie słuchać Słowa Bożego, poznawać je. Uwierzyłam, że „Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia”. To był cudowny błogosławiony czas.”

Agnieszka


„Bóg dał mi czas,żeby zatrzymać się nad sobą, dał mi poznać inne kobiety, dał mi słowo z którego mogę, powinnam czerpać. Bóg wlał we mnie przekonanie że jestem wartościowa i niepowtarzalna, że mogę od innych wymagać i nie powinnam przestać dawać siebie tym, którzy są na mojej drodze. Bóg przekonał mnie że każdy jest wyjątkowy poprzez to, że inny i może stać się moją inspiracją a nie ciężarem serca. Wszystko jest możliwe i przede mną. Otworzył mi oczy że wiele jeszcze trudności, ale muszę być wytrwała.”

Małgorzata


„ Podczas tych rekolekcji, Bóg zajął się moją rodziną podczas mojej nieobecności, obdarzył mnie w tym czasie pokojem w sercu, nie dzwoniłam do męża, byłam bez powodu do zmartwień czy sobie poradzi. Pan działał, Chwała Panu. Napełnił mnie dobrocią, życzliwością, pomocą, dodał mi  w sobotę odwagi, pokonałam lęk, walczyłam z nim. A owoce zebrałam zaraz po pokonaniu strachu. To było miłe i budujące. Pan przemawia, zabezpiecza, chce dobra życia. Postawił przede mną kobietę, którą cenię. „

Beata


„ Podczas tych rekolekcji Bóg pokazał mi, że mam przebaczać, odciąć się od złego, nie lękać się bo On jest ze mną, mam Mu całkowicie zaufać, prosić go o wszystko, odrzucić złe myśli, bo daje przyzwolenie szatanowi aby wszedł do mojego życia,, radować się z tego co mam,, oddawać Chwałę Bogu we wszystkim co robię, uaktywnić swoje życie duchowe,, modlić się ze swoją rodziną,czytać Słowo Boże. Pokazał mi jak mam być dobrą żoną, matką, królową. Dał mi wyciszenie i więcej pokoju w sercu.”

Magda


„Pan Bóg otworzył moje oczy czym jest wiara i co mogę osiągnąć przez wiarę. Rzeczy niemożliwe mogą stać się możliwe. Zaprosił mnie do siebie, do poszerzenia horyzontów, rozwoju swoich talentów. Nauczył odwagi. Ja chcę tą drogą kroczyć! Pogłębiać wiarę i uwielbiać Boga wszędzie i w każdej sprawie. Pan Bóg postawił mi cel i wiem w którą stronę mam iść. Ewangelizacja przez muzykę i grę na instrumentach. Pan Bóg mnie do tego zaprosił za pośrednictwem ludzi,którzy mnie zachęcają. Jest strach, obawa, ale z Panem możliwe jest wszystko. Wierzę że tego chce ode mnie. Jestem pewna,ze małymi krokami mogę osiągnąć pełnię szczęścia idąc Bożą drogą.”

Patrycja